2. juuni Vintage-oksjon oli edukas kogemus ning suunab pärituult. Disainiajalooga väärt sõidukeid ja nostalgia-esemeid jätkub, tehnikahuvi ning austus nende vastu on märkimisväärne. 

Hüvad ostjad lisavad sädet ja hoogu.

O., ostis ZAZ 968: Minu huvi on vana ja vähesõitnud tehnika, mis oleks originaalne ja mida keegi ei ole hakanud üles lööma. Zaporožets oligi just selline. Asjad, mis on lõpuni taastatud ja viimase peal viimistletud, mind oma kollektsiooni jaoks niiväga ei huvita, seda võin ise teha. Vintage-oksjon on vajalik ettevõtmine, sest ümberringi on tohutult asju, millest midagi ei tea. Aga oksjon on just üks võimalus, kuidas huvitav info kokku pakkida. Samas on see vorm, mis aitab tekitada õiglase hinna - kas saad pakkumisi või ei saa. 

I., ostis Volga GAZ 21: Olen 50+ mees ning huvi mõne vanema auto vastu, mida noores põlves sai nähtud või veidi isegi sõidetud, tekkis mõnda aega tagasi. Mul ei ole illusioone, et hobiauto oleks ainult lust; küllap peab temaga tegelema, aga mõtlesin ikkagi ära proovida. See Volga oli oksjonil neljast omasugusest kõige ehedam, vähe sõitnud ja üles kloppimata, just minusugusele huvilisele. 

N., ostis Londoni telefonikabiini: Mina oksjonile ei jõudnud, kuulsin sellest alles järgmisel päeval ja võtsin ühendust. Sain järelmüügist uhke Londoni ikooni, mille väärtus püsib kindlasti. Olen soetanud vanu Jaguare, Daimlereid, muudki märgilist vanavara ning legendaarne telefonikabiin, tsivilisatsiooni leviulatuse tunnusmärk, sobib nendega hästi. 

Kohtumiseni järgmisel oksjonil.